Na Fobo.cz můžete prodávat to, co umíteChtěl bych Vám představit svůj nový projekt Fobo.cz. Jedná se o tržiště služeb od lidí lidem. Můžete zde nakupovat služby ostatních lidí, nebo prodávat své dovednosti a to co umíte. Každý už jistě přemýšlel o nějakém přivýdělku a toto je možná ta správná příležitost, jak si vydělat peníze tím, co umíte. Nabízet jde opravdu cokoliv. Od hlídání dětí a venčení psů přes mytí aut až po doučování jazyků.

Velikou výhodou je cílení na konkrétní lokalitu. Díky tomu se Vaše služba bude zobrazovat jen lidem ze stejného města či kraje. Dalším kladem je i to, že si cenu určujete vy. Na konkurenčních serverech to často chodí tak, že je cena pevně daná a člověk se musí přizpůsobit. Chceme v České Republice vytvořit portál, kde si lidé ze svého okolí budou vzájemně pomáhat. Přidejte se i Vy a podpořte tento zajímavý začínající projekt.

Fobo.cz - Prodej to, co umíš

Na Fobo.cz můžete prodávat to, co umíte

Chtěl bych Vám představit svůj nový projekt Fobo.cz . Jedná se o tržiště služeb od lidí lidem. Můžete zde nakupovat služby ostatních l...