Přeskočit na hlavní obsah

Na Fobo.cz můžete prodávat to, co umíteChtěl bych Vám představit svůj nový projekt Fobo.cz. Jedná se o tržiště služeb od lidí lidem. Můžete zde nakupovat služby ostatních lidí, nebo prodávat své dovednosti a to co umíte. Každý už jistě přemýšlel o nějakém přivýdělku a toto je možná ta správná příležitost, jak si vydělat peníze tím, co umíte. Nabízet jde opravdu cokoliv. Od hlídání dětí a venčení psů přes mytí aut až po doučování jazyků.

Velikou výhodou je cílení na konkrétní lokalitu. Díky tomu se Vaše služba bude zobrazovat jen lidem ze stejného města či kraje. Dalším kladem je i to, že si cenu určujete vy. Na konkurenčních serverech to často chodí tak, že je cena pevně daná a člověk se musí přizpůsobit. Chceme v České Republice vytvořit portál, kde si lidé ze svého okolí budou vzájemně pomáhat. Přidejte se i Vy a podpořte tento zajímavý začínající projekt.

Fobo.cz - Prodej to, co umíš

Populární příspěvky z tohoto blogu

Světová finanční krize 2008

K napsání tohoto článku mně inspiroval dokumentární film Inside Job, který získal Oscara za celovečerní dokument za rok 2011, film poskytuje objektivní analýzu globální finanční krize, která ovlivnila a stále ovlivňuje životy spousty lidí po celém světě. Film odhaluje naprosto neuvěřitelné poznatky, devastující praktiky velkých bank, nejen z Wall Street, v některých případech snad až demenci a pokrytectví vysoce postavených lidí.


Historie a počátek deregulací 1932 - 1998 Po velké hospodářské krizi ve 30.letech 20.století, prošel finanční sektor velkou regulací, ta většině bankám zakazovala spekulovat s finančními prostředky svých klientů a investiční banky měli malý kapitál, přesto spojené státy zaznamenávali hospodářský růst bez jediné krize. V roce 1981 se stal prezidentem Ronald Reagan, ten si vybral za ministra financí bývalého ředitele investiční banky Merrill Lynch Donalda Reagana, a s novými bankovními produkty se tehdy roztrhl pytel, banky začali prodávat své akcie a získ…

Fobo.cz a životní příběh

Zdravím všechny. Snad to píšu alespoň pro někoho. :) Jak již možná mohl někdo zaregistrovat, tak jsem měl dopravní nehodu na kole. Zrovna na cestě ze kolegou ohledně Foba. Na kole jsem měl srážku s autem, které jelo skoro 50 km/hod. Nehoda se mi stala necelý týden před návratem do druhého ročníku na vysokou školu do Brna. Díky štěstí v neštěstí se mi nehoda stala 1 - 2 km od liberecké krajské nemocnice, ale nelituji, že jsem neletěl vrtulníkem, protože jsem upadl do hlubokého kómatu, ve kterém jsem byl skoro 5 měsíců a ani bych si to nepamatoval.

Naději na přežití mi nedávali ani záchranáři, ani doktor, který mě přijímal a prvně operoval. Takže děkuji bohu, že jsem dopadl, tak jak jsem dopadl. Z té nehody jsem si odnesl skoro až metrovou jizvu na noze, která pokračuje až k zádům. Dále přerušený nerv v pravém palci, takže nehybnou celou nohu, díky tomu a hlavně celoživotní zkušenost.
Zrovna dnes ukončuji svůj pobyt v rehabilitačním centru v Kladrubech. S pobyt, jsem tu velmi spokojený …